פרסום ב- TikTok

 Yalla Digital אודות

יאללה דיגיטל נוסדה ב 2017 ע"י אמיר טל ומספקת שירותי שיווק דיגיטלי, קריאייטיב, רכש מדיה וניהול זירות סושיאל למגוון לקוחות בתחום האופנה, המזון, הקמעונאות, ההיי טק, הנדל"ן והתיירות.

החל מאפריל 2020 החלה לספק שירותי קידום גם בפלטפורמת הסושיאל TikTok באמצעות חברת ByteDance הסינית אשר בבעלותה רשת TikTok ופלטפורמות פופולאריות נוספות.

קידום שירותי ה TikTok בשותפות עם אבישי שרגא.

 

אמיר טל בעל ניסיון של למעלה מ-16 שנים בשיווק דיגיטל ובהקמת מחלקות מדיה חברתית במשרדי הפרסום המובילים. בין היתר הקים בשנת 2009 את מחלקת המדיה החברתית של יהושע TBWA וניהל בין השנים 2011 – 2015 את מחלקת המדיה החברתית של באומן בר ריבנאי תוך צבירת ניסיון מול החברות הגדולות ביותר במשק הישראלי ומגוון מותגים בינלאומיים.

 

אבישי שרגא בוגר MBA במנהל עסקים עם התמחות בביג דאטה מהאונ' העברית ירושלים ובעל ניסיון של 12 שנים בניהול פרויקטים דיגיטליים ומערכי שיווק דיגיטל במגוון פלטפורמות.

 
 

TikTok היא ללא ספק הדבר המרגש ביותר שקורה בתקופה האחרונה במדיה החברתית. פלטפורמת הסושיאל החדשנית מאפשרת לכל אחד להפוך ליוצר וידאו באמצעות מגוון אדיר של אפקטים ייחודיים. ולהיות פעיל גם במהלך הצפיה באמצעות אופציות כגון "דואט" המאפשר לצופים בוידיאו לשדר את הבעות הפנים שלהם בזמן שהם צופים במקום לכתוב תגובה, שימוש ב- Gestures כמו הצבת 2 אצבעות מול המצלמה כדי להפעיל אפקט ואף בניית Gestures ייעודיים סביב מותג מסוים.

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לגולשים לקבל תכנים המתאימים להם אל ה"For You feed" (המסך הראשי, בו נצפים התכנים).

ולכם המפרסמים, לקבל אפשרויות טרגוט, אופטימיזציה ודוחות ברמת דיוק ופירוט גבוהה ביותר, מגוון כלי פרסום מתקדמים ואפשרויות ויזואליות וטכנולוגיות פורצות דרך.

אפשרויות הפרסום ב- TikTok

Brand takeover 1111.png
Brand Takeover

כלי פרימיום המאפשר חשיפה מהירה ואיכותית לקהל גדול בפרק זמן קצר. הכלי עובד לפרק זמן של 24 שעות, בהן כל משתמשי האפליקציה נחשפים אליו בתור המסר הראשון המופיע כאשר הם נכנסים. ניתן להציג תמונה סטאטית או סרטון של 3-5 שנ' ללא סאונד. מאפשר יצירת טראפיק לעמוד נחיתה חיצוני או לעמוד TikTok רשמי

Topview 111.png
Top View

כלי פרימיום המאפשר חשיפה רחבה ואיכותית לתוכן וידאו.

בדומה ל Brand Takeover מופיע לכל משתמש כשהוא נכנס בפעם הראשונה באותו יום לאפליקציה. ניתן לקדם סרטונים באורך 5-60 שניות עם סאונד.

אידיאלי למיתוג ותדמית או כפלטפורמה משלימה לקמפיין שילוט, פרינט או טלוויזיה. מאפשר יצירת טראפיק לעמוד נחיתה חיצוני או לעמוד TikTok רשמי.

In feed ads 1111.png
In Feed Ads

מודעות מקודמות המופיעות בתור התוכן הרביעי שהגולש נתקל בו. ניתן להעלות תמונה או סרטון של עד 60 שניות, משמש הן לחיזוק ועידוד האינטראקציה עם העמוד העסקי והן להובלת גולשים לעמוד נחיתה באמצעות קמפיין טראפיק, קמפיין המרות או קמפיין הורדות לאפליקציות.

אפקט.jpg
Branded Effect

ניתן לפתח אפקטים מיוחדים עבור המותג באמצעות צוות הפיתוח ב- TikTok. האפקט חושף את המותג באופן יצירתי, מפתיע ואפקטיבי ויכול לשמש חלק ממהלך, או כלי ליצירת חשיפה ומודעות.

ניתן לפתח אפקטים ב 2D או ב 3D לפי הצרכים הקריאטיביים ומסגרת התקציב.

enhanced function 111.png
Enhanced Function

בניה של אינטראקציה ייעודית ממותגת עם הגולשים, פיתוח ייעודי בשיתוף צוות TikTok ובמסגרת פעילות רחבה.

צלנג.jpg
 Hashtag Chalenge

גולת הכותרת של הפרסום בTikTok!
כלי הפרסום האולטימטיבי ליצירת פעילות UGC (תוכן גולשים מקורי) באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. שיטת הפרסום הזו מתמזגת באופן מושלם עם התכנים השוטפים שהגולשים צורכים היות ומרבית הפעילות בפלטפורמה מבוססת על אתגרים, משימות ופארודיות על תכנים קיימים. פעילות זו נמכרת במסגרת חבילת מדיה הכוללת מספר כלי פרסום ומותנה בעלות מינימאלית.

דברו איתנו על פרסום ב TikTok

תודה רבה, נחזור אליך בקרוב!